We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

مهرداد فاخر هستم

من مهرداد فاخر، راهبر و همراه خانواده‌ی بزرگ هلدینگ فاخر هستم و باور دارم، این علاقمندی و همت ماست که در هر مسیر ما را به سمت موفقیت سوق می‌دهد زیرا که اهداف اقتصادی نمی‌توانند انگیزه‌های بلند مدت یک سازمان باشند اما مداومت و عشقِ به کار، خود منجر به خلق ارزش خواهند شد. من در مسیر باور‌هایم، تنها نیستم، بلکه همراهی این خانواده، بزرگترین پشتوانه‌ی من است.

هلدینگ فاخر دربرگیرنده‌ی دوازده شرکت از صنعت لُجستیک تا صنعت مبلمان است. یکی از رویکردهای مهم ما در این خانواده، ایجاد تحول در صنایع و کسب‌وکارهای سنتی و توسعه‌ی آن‌ها، با تکیه بر فن‌آوری روز جهان است و اطمینان دارم که چنین رویکرد‌هایی، منجر به بهبود اقتصاد کسب‌وکارها و ایجاد ارزش افزوده برای افراد و جامعه خواهد شد.

کمی به عقب‌تر بازگردیم!

پدر و مادر من از کارآفرینان صنعت پست و خدمات لجستیکی بودند و بیش از شصت سال است که از این گنجینه‌ی عظیم مراقبت کرده‌اند و من در سال‌های اخیر هدایت این مسیر را به عهده گرفته‌ام. در نوجوانی برای خلق مسیری تازه در کسب و کار خانوادگیم و اتصال به دانش روز، تحصیلاتم را در انگلستان آغاز کردم، زیرا که ایران با این‌که مبتکر پست بوده اما از استاندارد‌های روز جهان، فاصله‌ی بسیار داشته است. بعد از یک دهه مطالعه بر روی سیستم‌ها و صنعت مدرن پست دولتی و خصوصی در اروپا و امریکا به زادگاهم بازگشتم و کار در این صنعت را از پایین‌ترین سطوح آغاز کردم و تا مدیریت کلان مجموعه پیش رفتم.

خلاصه آن‌که، من بیش از سال تولد و نام و نشانم؛ خطاها، موفقیتها و خانواد‌ه‌ای هستم که ساخته‌ام و این هر روز به هویت من شکلی نو می‌دهند.

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
*

بیست − 1 =