We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

مراسم پنجاهمین سال‌روز جهانی پست

مراسم پنجاهمین سال‌روز جهانی پست، در روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه ۹۸، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون وزیر، دکترمهرداد فاخر مدیرعامل تیپاکس، مدیرعامل پست اول و تنی چند از مدیران و مسئولین تاثیرگذار بر صنعت پست کشور، در موزه ارتباطات برگزار شد.
در این مراسم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن تبریک روز جهانی پست به همه همکاران و فعالین صنعت پست کشور اعلام کرد: پست از دیرباز پیام‌آور دوستی، محبت و تبادل احساسات خوب و بد میان افراد بوده و پستچی‌ها همواره پایان‌دهنده انتظار انسان‌ها بوده‌اند. وی در ادامه افزود: پست باید به سمت استفاده از فناوری روز دنیا حرکت و فرآیند مکانیزه‌سازی را آغاز کند. همچنین به این موضوع اشاره کرد که در این عصر، نامه‌رسان باید با فناوری، نامه را به خانه‌ها تحویل دهد. محمدجواد آذری جهرمی گفت: در گرامیداشت هفته فضا نیز تاکید کردم، همواره دوست دارم بزرگ فکر کنم و به زیر مجموعه خود نیز می‌گویم بزرگ فکر کنند. یکی از فکرهای بزرگی که می‌شود در این بین انجام داد، فرآیند مکانیزه‌سازی مبادلات در برخی مراکز است. دنیا برای انتقال بسته های پستی به سمت فناوری رفته است و ما نیز باید این مقوله را در پست جدی بگیریم.

 

گالری تصاویر

دیدگاه “مراسم پنجاهمین سال‌روز جهانی پست”

  1. اپراتورهای پستی باید باعث افزایش کیفیت خدمات وکاهش نرخ ومشتری مداری و…گردنددرغیر آن افتخار قدمت پست درایران به تاریخ گذشته است وما سهمی در آن نداریم .با وجود اپراتورها ورقابتی شدن باید جایگاه پست ایران وتنوع خدمات ونوع آوری در جهان ارتقا یابد در غیر آن بدتر شدن همان پست قبلی است

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
*

1 × سه =