We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فاخر

هلدینگ فاخر

ایده تشکیل هلدینگ از سال ۹۲ با تولد چند شرکت جدید توسط خانواده فاخر به وجود آمد. هلدینگ فاخر در مرداد ماه سال ۱۳۹۶ ثبت گردید و به عنوان شخصیت حقوقی به فعالیت ادامه داد. چشم انداز هلدینگ فاخر، شبکه فراگیر مبادله ارزش میان مردم، دولت و عرضه‌ کنندگان کالا و خدمات است و مأموریت آن راهبری اکوسیستم فاخر با نوآوری و توسعه‌ی شبکه ارزش در بازار هدف است.

اطلاعات بیشتر . . .

تیپاکس ( شرکت تیپاکس اکسپرس پارس )

تیپاکس طی سال‌های ۱۳۳۹ تاکنون در امر ارسال مرسولات پستی به سراسر کشور فعال است. قدمت و اصالت این شرکت به ۵۹ سال می‌رسد.
تیپاکس به عنوان مبتکر و بنیانگذار صنعت کوریر سرویس در ایران با ۵۹ سال سابقه و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز حمل و نقل، قریب به ۳۰۰۰ نفر پرسنل امین و مجرب وبیش از ۲۵۰ شعبه در سراسر کشور، پیشتاز عرصه ارسال سریع محمولات (به صورت درب به درب) در ایران می باشد.

اطلاعات بیشتر . . .

تی پی ایکس ( شرکت پارت تندرو )

شرکت پارت تندرو با نام تجاری «تی پی ایکس»، از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده و علاوه بر تهران، در ۶۴ نقطه توزیع در سرتاسر ایران نیز خدمات‌ رسانی می ‌کند.

«تی پی ایکس» نخستین سرویس حمل ‌و نقل سریع کالا با شرایط ویژه و استثنایی است. تحویل ۲۴ ساعته کالاها، محصولات و مدارک مؤسسات، سازمان‌ ها، نهادهای دولتی و شخصی خدماتی است که توسط «تی پی ایکس» ارائه می ‌شود و این شرکت با رویکرد تخصصی شدن فعالیت حمل ‌و نقل شهری کالا، بنا شده است.

اطلاعات بیشتر . . . 

اکتیران

اکتیران اولین شرکت ایرانی است که سیستم غرفه آلومینیوم را با استاندارد آلمان وارد ایران کرد و اولین تولید کننده سیستم اداری استاندارد در ایران است. اکتیران طی ۲۸ سال فعالیت بیش از ۵۰۰۰ پروژه را به اتمام رسانده است و ۴۰ نماینده مجاز فروش در سراسر ایران دارد. تعداد نیروی انسانی فعال در اکتیران در گذشته حدود ۱۰۰ نفر بوده است و هم اکنون در تیم اکتیران حدود ۴۵ نفر نیروی انسانی مشغول به کار هستند.

اطلاعات بیشتر . . .

تی نکست

از ابتدای سال ۹۷، شرکت «تی نکست» قدم به صنعت حمل و نقل درون شهری نهاده است. تی‌نکست ارائه دهنده راه حل‌های اقتصادی و سریع برای جابجایی بسته و کالا با ناوگان درون شهری است. در حقیقت تی‌نکست زنجیره اکوسیستم لجستیک هلدینگ  فاخر را با افزودن بخش درون شهری تکمیل می‌کند.

اطلاعات بیشتر . . .

تی هاب ( شرکت افراز پایانه ایرانیان)

از شرکت های مهم و تعیین کننده در اکوسیستم لجستیک هلدینگ فاخر است. رسالت اصلی این شرکت نیاز سنجی، طراحی، راه‌اندازی و اداره‌ی هاب‌های تجزیه مبادلات پستی برای اکوسیستم است.

تی‌هاب  یکی از خودکارترین و هوشمندترین هاب های پستی در ایران و خاورمیانه است که شرکت بویمر آلمان سازنده بخش اصلی آن است.

اطلاعات بیشتر . . .

خوگِر

شرکت تبادل مهر آریا با نام تجاری خوگر شناخته می شود و از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را با تحقیق و توسعه و امکان سنجی در حوزه کسب و کار های اینترنتی آغاز کرده است. خوگِر به طور تخصصی یک فروشگاه آنلاین و یک بازارِ آنلاین برای مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی است و با کارآفرینی خود هم اکنون بیش از ۵۰ نیروی کار فعال دارد.

اطلاعات بیشتر . . .

مهان پوش فاخر ایرانیان

در سال ۱۳۹۲ با تاسیس فروشگاهی مولتی برند واقع در تهران، مهان پوش فاخر ایرانیان شروع به فعالیت کرد و پس از یک سال با نام تجاری کنونی خود در ایران ثبت گردید. این برند فروشگاه های خود را در ۳ فروشگاه تهران و یک فروشگاه در شمال ایران گسترش داده است.

اطلاعات بیشتر . . .

تی تک

تی تک با شراکت دو هلدینگ سرمایه گذاران فن آوری تکوستا (گروه توسن) و هلدینگ نوین ایده فاخر ایرانیان  از سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت نموده است.

پس از شرکت در مزایده اپراتور اول خصوصی پست کشور و انتخاب اپراتور اول، شرکت تی تک برای پوشش نیاز فناوری و اطلاعات فرا پست ایجاد شد. جامعیت و کیفیت خدمات فناوری اطلاعات دو حوزه فعالیت اصلی شرکت تی تک می باشند.

اطلاعات بیشتر . . .

پست وان

«اولین اپراتور خصوصی پست ایران»، پروانه‌ی رسمی فعالیت خود را در اسفند ۱۳۹۶ از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور دریافت کرد و با رویکردی خلاقانه و با هدف ارتقا صنعت پست در ایران، در سال ۱۳۹۷ آغاز به فعالیت کرد.

اولین اپراتور خصوصی پست ایران دارای شبکه ای یکپارچه، قابل توسعه و کارآمد از فعالان حوزه ی پستی و ارتباطات متنوع میان این اعضا است که معماری دقیق این شبکه توسط اپراتور، منجر به استانداردسازی، بهبود، ارتقا کیفیت و کمیت خدمات پستی و رابطه ی میان اعضا شبکه می شود.

اطلاعات بیشتر . . .

خوگر پلاس

استارت آپ خوگر پلاس دومین زیر مجموعه شرکت حقوقی تبادل مهر آریا است. خوگرپلاس نخستین بستر معاملات بین بنگاهی (B2B) است که از سال ۱۳۹۷ به تامین کنندگان صنعت مبلمان این امکان را می دهد تا در بازار خوگرپلاس نمایشگاه دائمی و فروشگاه شخصی خود را ایجاد و مدیریت نمایند. خریداران نیز می توانند کالای مورد نیاز خود را بدون واسطه، باقیمت مناسب از برترین تامین کنندگان کشور تهیه نمایند.

اطلاعات بیشتر . . .

تی شاپ

پروژه تی شاپ بر اساس همگرایی بین دو قسمت از بازار کسب و کار یعنی تجارت الکترونیک و لجستیک تعریف شده است. پیش بینی می شود فاز اولیه وبسایت تا پیش از شروع سال ۹۸ آغاز به کار کند.

اطلاعات بیشتر . . .

تیپاکس اینترنشنال

تیپاکس بین الملل دارای سه زیر مجموعه تیپاکس اینترنشنال هلند وتیپاکس اینترنشنال لندن و تیپاکس اینترنشنال ایران است. تیپاکس اینترنشنال هلند

در سال ۲۰۱۷ با هدف گسترش فعالیت در اروپا و تیپاکس اینترنشنال لندن با چشم انداز توسعه و ارتباط با کشور انگلستان در سال ۲۰۰۸ در لندن به ثبت رسیدند. تیپاکس اینترنشنال ایران از سال ۹۲ در شرکت تیپاکس به صورت دپارتمان ترخیص تاسیس گردید و هم اکنون امور گمرکی توسط شعبه فرودگاه بین المللی در حال انجام است.

اطلاعات بیشتر . . .