We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

دورهمی برند کارفرمایی به میزبانی تیپاکس

۲۳ مهر ۹۸ در تیپاکس میزبان رویداد برند کارفرمایی بودیم. اعتقاد دارم شنیدن و گوش دادن، دو نعمتی هستند که باید به خوبی از آنها استفاده شود. در این جلسه، درمورد برند کارفرمایی گفتیم و شنیدیم. متخصصان این حوزه و کارفرمایان موفق، از تجربیات خود در زمینه ساخت برند کارفرمایی و فرایندهای آن پرداختند. پرسش و پاسخ درمورد این حوزه از بخش‌های دیگر این رویداد بود که باعث شد حاضرین دانش خود را درباره این موضوع به اشتراک بگذارند. در انتها، به بازدید از مجموعه تی هاب، به‌عنوان پیشرفته‌ترین ساختار تفکیک و جداسازی بسته‌های پستی در ایران، پرداختیم که فکر می‌کنم پایان جذابی برای اتمام این دورهمی بود.
این دورهمی به همت آقای رضا مهدوی شکل گرفت و خانم‌ها دکتر نگار معتمدی و سارا نظری و آقایان مهندس فرزین فردیس، حسین اسعدی، سعید رسول اف و طاهر آتش سرو، تجربیات و دانش خود را به اشتراک گذاشتند. در این دورهمی مطالبی مانند چگونگی شکل‌گیری برندکارفرمایی، بهبود فرایند‌ها، نقش آموزش و توسعه فردی در تقویت برند کارفرمایی و پیاده‌سازی استراتژی برندکارفرمایی مطرح شد.
امیدوارم دانش‌افزایی فردی، به عنوان فرهنگ، در تمام سازمان‌های ما تقویت شده و بیش از پیش، شاهد رشد و برگزاری چنین دورهمی‌هایی باشیم.

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
*

یک × 5 =