We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

بردگیم ویکند صنعت پست

 

همه با هم با بازی بزرگ شده ایم و بازی یکی از اتفاق های جذاب زندگیمان است.

کمپینی در ۱۷ مهر ، که (روز جهانی پست) است ، با دعوت (دکتر مهرداد فاخر) در سال ۹۷ آغاز شد. مسابقه ای با عنوان (طراحی بازی رومیزی با موضوع صنعت پست) به راه افتاد و با حضور بیش از ۱۰۰ طرح در این مسابقه ، ۱۵ تیم که برای تولید و نشر مناسب تر بودند به مرحله نهایی برای کسب ( جایزه  فاخر )  راه یافتند.

در این نشست پنلی برای گفتگو و با حضور فعالان و افراد موفق در مورد (کسب و کارها و استارتاپ ها) در این حوزه ترتیب داده شده است.

 

زمان برگزاری : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

محل برگزاری : تهران، جاده مخصوص کرج ، بین کیلومتر ۹ و ۱۰، خیابان نخ زرین، بلوار تعاون، نبش کوچه رضا، هاب مدرن «تی هاب»  ((موقعیت دقیق محل برگزاری))

 

جهت حضور در این مراسم از طریق لینک ثبت نام در سایت evand اقدام فرمایید. (مهلت ثبت نام به پایان رسیده است)

 

 

 

برگزیدگان نهایی اولین بردگیم ویکند صنعت پست (اردیبهشت ۱۳۹۸)

 

 

نام بازی : راه شاهی
سازندگان بازی : صادق رضانیا – اسما صفی زاده – محمد باقر رضانیا
خلاصه بازی :

۳ تا ۵ کورمین (کارمند مسئول فراهم کردن و تحویل و تهیه آذوقه به پیک ها و مدیریتراه ها) بازی را آغاز می کنند. به هر بازیکن سه مهره به عنوان سه چاپار داده می شود. همچنین هر بازیکن یک صفحه شخصی و ۵ مهره جهت ایجاد پایگاه پستی و سه مهره امتیاز شمار که یکی از آنها بر روی صفحه اصلی بازی و دو مهره دیگر بر روی صفحه شخصی خود او قرار میگیرند دریافت میدارد. تمامی اطلاعات و عنوان های موجود در این بازی بر اساس مستندات تاریخی استفاده شده اند و با توجه به تحقیقات صورت گرفته در مورد خطراتی که برای پیک های تندرو در میانه راه ایجاد می شده و یا آذوقه ای که مورد استفاده آنها قرار می گرفته و همچنین تنوع مشاغلی که وجود داشته هر کدام به نحوی در این بازی گنجانده شده است. این طرح از بازی یک نمونه آموزشی و مستند گونه از نحوه ارسال پیامها در چند هزار سال پیش در کشور ایران است…

 

 

 

 

نام بازی : “برسد به دست…”
سازنده بازی : امیر اردشیری لردجانی
خلاصه بازی :

در بازی ” برسد به دست … ” بازیکنان نقش مدیران قسمت‌های مختلف اداره‌ی پست را ایفا می‌کنند که باید با مدیریت صحیح نیروهای کار، تمامی بسته‌های ارسالی را در زمانی محدود به دست گیرنده برسانند. در ابتدای هر دور که زمان محدودی دارد، بازیکنان به طور تصادفی مدیریت یک قسمت را برعهده گرفته و ویژگی‌های منحصر به‌فردی خواهند داشت. هر بسته که با یک کارت نشان داده می‌شود باید مراحل مختلفی را برای ارسال طی کند و برای کامل کردن هر مرحله از فرآیند ارسال به کارمندان مشخصی نیاز است. نیروهای کار اداره پست، تاس‌هایی هستند که در هر دور ریخته شده و بین بازیکنان (مدیران) تقسیم می‌شوند. بازیکنان باید در زمانی محدود با استفاده از قابلیت‌های خود (دوباره ریختن تاس‌ها، کم یا زیاد کردن آن‌ها و …) و همکاری، تاس‌هایی با اعداد مورد نیاز را ایجاد و قبل از انباشته شدن بسته‌های باقی مانده در صف ارسال، مراحل ارسال بسته‌ها را کامل کنند.

 

 

 

نام بازی : تی بار  T-BAR 
سازندگان بازی : آتنا فرازنده – داریوش حبیب پور – یوسف حاجی محمدزاده – علیرضا رفیعی جو – محدثه طالبی
خلاصه بازی :

این بازی به صورت مشارکتی است و تمام بازیکنان باید تلاش کنند تا سبد کالای مورد تقاضا را از محل عرضه به  منطقه تشکیل شده و در هر منطقه یک مرکز وجود دارد که امکان ۹ شهر متقاضی آن کالا برسانند. صفحه بازی از دارد هاب باشد یا نباشد. در هر منطقه، به غیر از مرکز، تعدادی شهر وجود دارد که محل عرضه و دریافت کالا هستند. بازیکنان باید تلاش کنند تا با رعایت قوانین بازی، شهرهای هر منطقه را به نقاط فعال برای تردد پیک حامل کالا تبدیل کنند. با رفع تقاضای غالب شهرهای هر منطقه، آن منطقه به تصاحب بازیکنان در می آید .همچنین بازیکنان باید تلاش کنند با صادرات مازاد عرضه به خارج از نقشه، کالاهای موردنیاز جدید را از محل هاب وارد بازی نمایند.

دیدگاه “بردگیم ویکند صنعت پست”

  1. خیلی عالی بود. از کسب و کارها و استارتاپها حمایت کنید

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
*

3 × 3 =