بهار تازه ای با تیپاکس می آید

بهاری که می‌آید حتماً با بهارانی که تجربه کرده‌ایم متفاوت خواهد بود. این بدیهی‌ترین اتفاق زندگی است که به شکل اغواگرانه‌ای در میان تعدد سال‌ها، ماه‌ها و روزها به فراموشی سپرده می‌شود وگرنه ناز و تنعم طبیعت بدون زمستان رفته و تابستانی که در راه است چیزی به نام تغییر مداوم و تغییر متنوع در کیفیت کم داشت. بیراه نگفته‌ایم اگر بهاری پر از تغییر و متفاوت را به مخاطبان همراهمان در مجموعه تیپاکس تبریک بگوییم، چنان‌که در این شرکت طی سالی که گذشت بنیان‌های تغییر در کیفیت خدمت‌رسانی هر روز و بدون وقفه مورد توجه و بررسی کارشناسان و مدیریت مجموعه بوده است. تغییرات فراوان به لحاظ کمی، و مهم به لحاظ کیفی، در علم مدیریت تعاریف گوناگونی به خود می‌گیرند.

اما آن‌چه که معلوم و ملحوظ است در مواجهه با مخاطبان و بازخوردهای متعدد نمایان خواهد شد. این روزها که سال نو و بهار تازه در راه است خبرهای جدید و

بازدید از تی هاب

بازدید از تی هاب

خوبی برایتان داریم؛ خبرهایی از پیشرفت‌ها و تلاش‌های مستمر. سال ۹۶ با همه فراز و نشیب‌هایی که داشت، سال حرکت و پویایی در شرکت تیپاکس و سال اتفاق‌های نو بود. ارایه خدمات گوناگون برای تسهیل در جابه‌جایی امن و دقیق مرسولات پستی در سال ۹۶ به رغم موانع و مشکلات، چشمگیر و مورد توجه بود. کسب پروانه اپراتوری اول پست خصوصی کشور از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که حتماً و قطعاً تأثیر به‌سزایی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی خواهد داشت از جمله فعالیت‌های مهم شرکت تیپاکس در سال ۹۶ بوده است که می‌تواند منشاء تحولات بسیاری در عرصه پست شود. از سوی دیگر راه‌اندازی «T-HUB» با هدف جابه‌جایی مکانیکی و هوشمند مرسولات برای هر نقطه از کشور و جهان، انقلاب جدیدی در عرصه پست محسوب می‌شود که می‌تواند مخاطبان و مشتریان تیپاکس را با عرصه‌های جدیدی از ارایه خدمت پستی آشنا کند.

«T-HUB» که بزرگترین و مدرن‌ترین «هاب» در خاورمیانه است، این امکان را به وجود آورده است تا مرسولات به صورت مکانیکی و هوشمند جداسازی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران و جهان ارسال شوند. این انتهای راه در شرکت تیپاکس نیست، بلکه در عرصه خدمات هر اقدامی، ابتدای راهی جدیدتر و مهم‌تر به حساب می‌آید. امید بسته‌ایم به آینده. امید بسته‌ایم به روزهای مهم و سرنوشت‌سازی که در راه است. در این مسیر بدون توجه به سختی‌های راه و مصائبی که می‌تواند رخوت‌آور و کسالت‌بار شود، چشم به افق دوخته‌ایم.

بهار هر بار با جوانه‌های کوچکی از زیر حریر برف سر بر می‌آورد. سکوت زمستان را می‌شکند و غوغای پرندگان را نوید می‌دهد. هر سالی که نو می‌شود، نوید اتفاق است. هر اتفاق کوچکی می‌تواند آینده را متحول کند و در جریان زندگی روزمره انسان‌ها به یک انقلاب تبدیل شود.

ما نیز برای تحول در خدمت‌رسانی حتماً نیاز به تحولات پی در پی و بزرگ نداریم. گاهی یک اتفاق خوب برای هم‌میهنانمان به تحولی بزرگ بدل خواهد شد، تحولی که می‌‌تواند به آسایش بیشتر، رفاه کافی و امنیت روانی جامعه منتهی شود. ما بهار را با این ایده و این آرزو آغاز می‌کنیم که در شماره سال آینده نشریه، خبرهای مهم‌تر از پیشرفت‌های شرکت تیپاکس در جهت رفاه حال مخاطبان منتشر کنیم. به امید روزهای بهتر.

 

mm
دکتر مهرداد فاخر
مدیرعامل تیپاکس، رییس هیئت مدیره اولین اپراتور خصوصی پست ایران و هلدینگ فاخر هستم